Tajemnica mojej siostry

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Her Sister's Children
wesoła23

Wraz z Pine Cliff - podupadającym ośrodkiem wypoczynkowym nad jeziorem - Claire dziedziczy trójkę siostrzeńców. Z ośrodkiem jakoś sobie radzi, macierzyństwa jednak musi uczyć się od podstaw. Jej już i tak trudną sytuację komplikuje pojawiający się ni stąd, ni zowąd pierwszy mąż zmarłej siostry. Logan stracił połowę Pine Cliff w rezultacie rozwodu i teraz chce tę posiadłość odzyskać. Gotów...

Logan stracił połowę Pine Cliff w rezultacie rozwodu i teraz chce tę posiadłość odzyskać. Gotów jest walczyć o nią do upadłego, zwłaszcza że jest to jego dom rodzinny.

Nie przewidział jednak, że nowa właścicielka bez wysiłku zmieni wszystkie jego plany.

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl/