Kobietą być

10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Kobietą być
eliza_zywicka

Książka o kobiecie, która mimo wielu życiowych przeciwności dąży do realizacji marzeń i celów. Opisuje w niej w formie wspomnień swoje historie. Prezentuje też różne role, jakie odegrałam w życiu. Wnioski i refleksje z tych różnorodnych doświadczeń zebrałam w formie lekcji, którymi dziele się z Tobą. Zawarte w książce ćwiczenia pomogły mi we własnym rozwoju, dlatego chciałabym zachęcić Cię do ich wykonania. Może w niektórych historiach opisanych na tych kartach odnajdziesz siebie? Może odebrane przeze mnie lekcje zainspirują Cię do własnych przemyśleń na temat tego, co znaczy kobietą być?

źródło opisu: www.for-you.com.pl

źródło okładki: www.for-you.com.pl

januszprzytocki | 2017-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2017

Bardzo ciekawa. Kupiłem żonie na prezent, ale jak w czasie czytania raz się śmiała, a raz płakała, to postanowiłem też przeczytać. Warto. Podziwiam autorkę za otwartość w mówieniu o sobie.

eliza_zywicka | 2017-07-06

Moja pierwsza autorska książka :)
Serdecznie zapraszam do mojego świata.
Książkę można kupić tutaj:

Andzia | 2017-11-21