Szalony różdżkarz

Cykl: Światy Czarnoksiężnika (tom 2) | Seria: Biblioteka Fantastyki
Wydawnictwo: ALFA
Madwand
Iwona Magdalena

Pol Detson zrozumiał, że istotą funkcjonowania świata, w którym się urodził i do którego powrócił, jest magia - jedyny sposób na przetrwanie. Jego prawdziwy ojciec był czarnoksiężnikiem o niezrównanej potędze. Próbuje więc odnaleźć źródło mocy, do którego ma niepodważalne prawo, choć wie, że magia każdego czarnoksiężnika-rywala w królestwie zostanie skierowana przeciw niemu. Pol jest wciąż nowicjuszem w świecie czarów, ale musi się uczyć szybko, bo inaczej - zginie.

voyager1975 | 2011-07-22

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dobra

MW600 | 2014-09-28

Podobnie jak w przypadku pierwszej części mamy tu do czynienia ze średniej jakości heroic fantasy. Jest więc miejsce na magiczne pojedynki, intrygę szytą dość grubymi nićmi oraz mało oryginalne postaci. Na szczęście akcja toczy się wartko, wobec czego lektura nie boli.

Kain | 2016-02-08

Dosyć słaba i, moim zdaniem, niepotrzebna kontynuacja. W dodatku bardzo kiepskie wydanie, w którym brakuje sporych partii tekstu.

florunia | 2013-07-14

Odrobinę gorsza od pierwszej części, ale i tak świetna :)

cariad | 2016-11-06
Tomocerus | 2016-07-11