Pelargonie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Królowe balkonów i ogrodów* jak kupować i transportować * jak rozmnażać i hodować w pojemnikach i w gruncie * jak nawadniać, nawozić i walczyć z chorobami i szkodnikami * i jeszcze ? czy pelargonie nadają się? na deser?Kaskada pelargonii i aksamitek posadzonych w wydrążonym pniu drzewa? Piękne różowe kwiaty oplatające schody do domu? A może bajeczny pachnący balkon zachwycający czerwienią i żółcią pelargonii? Jeśli od dawna hodujesz te rośliny, poznaj ich nietypowe odmiany: bluszczolistne, pasiaste, karłowe? A jeśli dotychczas podziwiałeś pelargonie tylko z daleka, zaproś je na swój taras i do ogrodu! Wszystko, czego potrzebujesz, by rozpocząć tę kolorową przygodę, znajdziesz w naszym przewodniku! Zgromadzona tu gruntowna wiedza pozwoli czytelnikowi poznać historię i klasyfikację pelargonii. Fachowe praktyczne porady sprawią, że hodowca uniknie błędów i doczeka się imponujących okazów roślin. Przepiękne fotografie inspirują do fantazyjnego zaplanowania ogrodu lub balkonu.

ewasia | 2016-07-19