Głos przeznaczenia

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Dial "D" for Destiny
wesoła23

Siostra Lisy zginęła bez śladu. Wiadomo jedynie, że Dixie miała się spotkać z niejakim Gabrielem Jordanem, mężczyzną, z którym wielokrotnie rozmawiała, lecz którego nigdy nie widziała. Lisa postanowiła go odnaleźć. Jednak Gabriel Jordan nigdy w życiu nie zetknął się z Dixie. Jakiż więc sens miały oskarżenia jej siostry? A może jednak miały? Gabriel podświadomie czuł, że ma jakiś związek z tą...

Jednak Gabriel Jordan nigdy w życiu nie zetknął się z Dixie. Jakiż więc sens miały oskarżenia jej siostry? A może jednak miały? Gabriel podświadomie czuł, że ma jakiś związek z tą zagadką.

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl/