Być rodzicami pozostać zakochanymi

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Satysfakcjonujący związek małżeński zajmuje w marzeniach młodych ludzi pierwsze miejsce, obok kariery zawodowej i spełnienia w sferze rodzicielskiej. Zarazem jednak te nadzieje bywają tak wygórowane, że aż nierealistyczne. Takie oczekiwania partnerów wobec siebie świadczą o tym, że często karmią się oni iluzją, której ceną bywa w wielu przypadkach rozstanie. Jak tego uniknąć? Ta książka wyrosła z prawdziwych doświadczeń i podsuwa praktyczne rady i rozwiązania pomocne dla utrzymania harmonijnego i szczęśliwego związku.

Magda | 2016-09-08
diondend | 2014-01-05