Żeby chciało nam się kochać

Wydawnictwo: Zwierciadło
poradniki
mariola

Recenzja pochodzi z bloga www.zaczytanaem.blogspot.com

Jeśli jest ktoś, czyje poradniki jestem w stanie czytać to jest to właśnie Pani Katarzyna Miller. Nadal kiedy wspomnę z jakimi wypiekami na twarzy czytałam książkę pt. „Kup kochance męża kwiaty”. Kiedy więc w kiosku natrafiłam na tę książkę, nie wahałam się ani chwili. Kupiłam w ciemno.
Pani Kasia to przede wszystkim kobieta ciepła i budząca zaufanie. Z wykształcenia jest psychologiem i filozofem. Publikuje, pisze wiersze, prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet. I pisze. Jej książki są mądre, ale nie przemądrzałe, ciepłe, ale nie rozlazłe, interesujące, ale nie przekombinowane. Miałam już przyjemność przeczytać kilka i niezmiennie zachwycam się warsztatem i mądrością autorki.
Treść. Katarzyna Miller w rozmowie z Joanną Oleszczyk odpowiada na pytania jak trwać przy sobie, kiedy wszystko się wali, jak wytrzymać, kiedy w związku zaczyna wiać nudą, jak wtedy w takiej relacji wskrzesić ogień i jak go utrzymać. Rozwodzi się nad...

Cierpka_Wiśnia | 2017-06-15

Jak nie kochać błyskotliwej Kasi Miller? Jedno jest pewne, to kolejna książka Pani Katarzyny, dzięki której mój Łachudra ma o wiele łatwiejsze życie ze mną. Świetnie opisuje wpływ rodziców i teściów, a nawet dzieci na związek. Przypomina o zdrowym egoizmie, uczula na niepotrzebne, narażające na rozczarowanie idealizowanie swego partnera. Polecam każdemu, nie tylko kobietom.

Gosia | 2017-10-25
Na półkach: Przeczytane, 2017