Druga młodość aspiryny

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
9788361012047
poradniki

Książka jest rzetelnym źródłem informacji o zastosowaniu aspiryny w celu ochrony przed chorobami, które zagrażają obecnie wielu ludziom. Aspiryna od wielu lat jest stosowana jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Poradnik przedstawia jednak nowe zastosowania leku. Badania naukowe wskazują, że regularne, długofalowe przyjmowanie aspiryny zabezpiecza przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi m.in. atakiem serca, udarem, różnymi nowotworami, pewnymi zaburzeniami neurologicznymi, takimi jak choroba Alzheimera.

Monika Nowacka | 2012-11-09
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam