Macierzyństwo. Pierwsze 12 miesięcy życia dziecka

Wydawnictwo: Bosz
6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8391202410
poradniki

Dzięki swoim fachowym poradom, wykorzystującym najnowsze osiągnięcia nauki, a przy tym podanym w przystepny sposób, magazyn Parenting stał się podstawowym źródłem informacji dla świadomych swojej odpowiedzialności rodziców. Teraz wydano wszechstronny, szczegółowy przewodnik po najważniejszym roku życia twojego dziecka. Niniejsza książka składa się z rozdzaiłów obejmujacych kolejne, trzymiesięczne etapy życia dziecka, i odpowiada na wszystkie najważniejsze pytania, nurtujące młodych rodziców.

Lucyna | 2013-06-03
Przeczytana: 30 czerwca 2011

Trochę straszy różnymi chorobami, ale tak ogólnie to może być

Mbombolona | 2016-08-30
serenita | 2014-07-02