Okładka książki KLIENT ZROBI TO, CZEGO OCZEKUJESZ. 24 NAJTRUDNIEJSZE PROBLEMY W SPRZEDAżY

KLIENT ZROBI TO, CZEGO OCZEKUJESZ. 24 NAJTRUDNIEJSZE PROBLEMY W SPRZEDAżY

typ
papier
4.25 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

W książce zaprezentowano konkretne działania, które poważnie zwiększą szanse na podjęcie przez klienta decyzji o zakupie i złożeniu przezeń zamówienia. Ferdinand Fourines jest cenionym na świecie wykładowcą w zakresie sprzedaży, jego praktyczne rady pomogą ci przezwyciężyć 24 uważane powszechnie za najtrudniejsze problemy związane ze sprzedażą.Lektura książki pomoże ci zaplanować każde spotkanie handlowe zgodnie z oczekiwaniami klienta i doprowadzić do zawarcie transakcji w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli staniesz po stronie klienta, on z pewnością też zrobi to, czego się po nim spodziewasz.

Gdzie kupić?

Przeczytana: 02 czerwca 2014
MALOWANA | 2014-05-11
Łukasz | 2013-05-17
k4PL | 2012-11-17
Na półkach: Przeczytane, 2012 r.
Przeczytana: 19 listopada 2012

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku