KLIENT ZROBI TO, CZEGO OCZEKUJESZ. 24 NAJTRUDNIEJSZE PROBLEMY W SPRZEDAżY

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

W książce zaprezentowano konkretne działania, które poważnie zwiększą szanse na podjęcie przez klienta decyzji o zakupie i złożeniu przezeń zamówienia. Ferdinand Fourines jest cenionym na świecie wykładowcą w zakresie sprzedaży, jego praktyczne rady pomogą ci przezwyciężyć 24 uważane powszechnie za najtrudniejsze problemy związane ze sprzedażą.Lektura książki pomoże ci zaplanować każde spotkanie handlowe zgodnie z oczekiwaniami klienta i doprowadzić do zawarcie transakcji w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli staniesz po stronie klienta, on z pewnością też zrobi to, czego się po nim spodziewasz.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Nina Grzejdziak | 2015-03-27
MALOWANA | 2014-05-11
Łukasz Chrzanowski | 2013-05-17
książek: 1976
BudzikomSmierc | 2012-11-17
Na półkach: Przeczytane, 2012 r.
Przeczytana: 19 listopada 2012
Chaoticreader | 2016-09-22