Choroby skóry i choroby przenoszone drogą płciową

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
83-200-3051-X
zdrowie, medycyna

Znakomity podręcznik z zakresu dermatologii, który w pełni odpowiada nowym kierunkom zintegrowanej medycyny. Jego autorami są znani dermatolodzy badacze i wybitni klinicyści. Oprócz wnikliwego omówienia klasycznych chorób skóry książka zawiera informacje o chorobach z pogranicza innych dziedzin me

ann8787 | 2011-01-31
Przeczytana: styczeń 2011

Przebrnęłam przez podręcznik na potrzeby egzaminu. Napisany dobrze, czytelnie, dużo zdjęć. Mimo, że przedmiot sam w sobie pamięciowy to jednak wiedza w książce "podana" w bardzo przemyślany sposób.
Polecam!

Buzz | 2017-02-11
Na półkach: Medycyna, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 lutego 2017

Całkiem przyjemnie mi się uczyło z tej książki, jest przystępnie napisana i przejrzysta. Niemniej ma trochę wad. Przede wszystkim nie ma nowych wydań, stan wiedzy zatrzymał się na 2005, czyli jest trochę nieaktualne. Obrazków jest trochę za mało, wypadałoby się zaopatrzyć w jakiś atlas chorób skórnych, żeby uzupełnić ten brak. No i to co według autorów miało być zaletą według mnie jest niepotrzebnym bajerem, czyli zbyt rozbudowane akapity o patogenezie chorób z wyszczególnieniem wszystkich białek, interleukin itd. Jednak ogólnie oceniam książkę pozytywnie.

parus | 2014-02-07
Przeczytana: 05 lutego 2014

Dramatu nie ma, ale w opinii kilkorga nauczycieli akademickich nie jest to podręcznik napisany idealnie. Przydałoby się kilka aktualizacji co do leczenie i najnowszych wytycznych oraz przemyślania niektórych rozdziałów.

Ewa Bujacz | 2016-03-02

Pisane w zrozumiały sposób, czyta się dość przyjemnie.

CzytelniczkA | 2015-12-26
Na półkach: Kosmetologia, Przeczytane
Przeczytana: 26 grudnia 2015
Maciek | 2016-03-24

Zawartość książki może i wartościowa, ale polecam zapoznać się z życiorysem autorki...

Wiktor Bogacki | 2016-10-18
Na półkach: Podręczniki, Przeczytane