Choroby skóry i choroby przenoszone drogą płciową

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
83-200-3051-X
zdrowie, medycyna

Znakomity podręcznik z zakresu dermatologii, który w pełni odpowiada nowym kierunkom zintegrowanej medycyny. Jego autorami są znani dermatolodzy badacze i wybitni klinicyści. Oprócz wnikliwego omówienia klasycznych chorób skóry książka zawiera informacje o chorobach z pogranicza innych dziedzin me

ann8787 | 2011-01-31
Przeczytana: styczeń 2011

Przebrnęłam przez podręcznik na potrzeby egzaminu. Napisany dobrze, czytelnie, dużo zdjęć. Mimo, że przedmiot sam w sobie pamięciowy to jednak wiedza w książce "podana" w bardzo przemyślany sposób.
Polecam!

parus | 2014-02-07
Przeczytana: 05 lutego 2014

Dramatu nie ma, ale w opinii kilkorga nauczycieli akademickich nie jest to podręcznik napisany idealnie. Przydałoby się kilka aktualizacji co do leczenie i najnowszych wytycznych oraz przemyślania niektórych rozdziałów.

Agnieszka | 2015-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2015

Przyjemny podrecznik do nauki dermatologii- przejrzyste zdjecia ( jednak jak zawsze nie wszystkich chorob, nie we wszystkich stadiach), jasno pogrupowane wiadomosci . M.in. na tym podreczniku bazuje kolejna powstala publikacja kierowana do mojej grupy zawodowej, takze wybieram tamta. Ta jest jednak bardziej poreczna.

Ewa Bujacz | 2016-03-02

Pisane w zrozumiały sposób, czyta się dość przyjemnie.

Maciek | 2016-03-24

Zawartość książki może i wartościowa, ale polecam zapoznać się z życiorysem autorki...

Wiktor Bogacki | 2016-10-18
Na półkach: Podręczniki, Przeczytane