Anatomia człowieka - Sokołowska-Pituchowa Janina (red.)

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320031850
zdrowie, medycyna

Sokołowska-Pituchowa Janina (red.) Anatomia człowieka Wydawnictwo: PzWL ISBN: 8320031850 Oprawa: Twarda Ilość stron: 916 Wymiary: 18.0x25.0cm Rok wyd.: 2005 Opis: Jest to VII wydanie podręcznika cieszącego się od lat zasłużoną popularnością wśród studentów medycyny. Swoją niepodważalną pozycje na rynku wydawniczym książka ta zawdzięcza przejrzystemu i zwięzłemu przedstawieniu zagadnień do

peppie | 2013-01-29
Przeczytana: 04 czerwca 2013

ANATOMIA ZDANA ! :D

Damian Jankowski | 2012-11-18

Bochenek lepszy, bo dokładniejszy, ale za to duuuużo bardziej obszerny.

Grzegorz Laskowski | 2014-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka przydatna dla osób pragnących żyć dłużej niż tysiąc lat oraz tych, które pragną same sobą kierować w drodze do utrzymania i poprawy zdrowia.
Jedno z wydań tej książki posłużyło autorowi tego tekstu do rozwijania swojego życia oraz tworzenia Wiedzyzmu

książek: 1918

Nieco przypominała mi Bochenka. Do jej czytania niewątpliwie zachęcało mnie to, że od wspomnianego była o wiele krótsza.

medicus | 2016-11-23
książek: 2045