My Little Pony: 600 naklejek

Wydawnictwo: Egmont Polska
Wkp

Baw się razem z kucykami z Ponyville i daj się porwać naklejkowemu szaleństwu! Ta książka zawiera nie tylko 600 fantastycznych naklejek, lecz także zagadki, labirynty, krzyżówki i wiele innych zadań, które umilą ci czas. Czy masz ochotę na zabawę w towarzystwie Twilight Sparkle i jej przyjaciółek? Otwórz tę książeczkę i do dzieła!

źródło opisu: https://egmont.pl/My-Little-Pony-600-naklejek,849927,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/My-Little-Pony-600-naklejek,849927,p.html

Wkp | 2017-05-23
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

600 X KUCYKI – I WIELE WIĘCEJ!

Arcypopularne nie tylko wśród dzieci Kucyki powracają! Tym razem w kolejnej z egmontowskich pozycji z cyklu „600 naklejek…”, dostarczając małym czytelnikom dużo dobrej zabawy w uroczym towarzystwie. I jak zwykle dzieci z kontaktu z tą pozycją wyniosą o wiele więcej, niż tylko czystą rozrywkę oraz nalepki.

Kucyki są słodkie. Kucyki są urocze. Kucyki są kolorowe, wesołe, radosne, przyjazne… I są też na naklejkach. A dokładniej na 600 naklejkach różnej wielkości, prezentujących zarówno doskonale znane wszystkim postacie (te główne oraz te spełniające mniejszą rolę w całej opowieści), jak i urocze dodatki, takie jak serduszka, motylki, króliczki (a właściwie ogólnie rzecz biorąc zwierzątka), tęcze, baloniki, owoce, ciasta… wymieniać można by długo. Królują oczywiście Kucyki, a na dodatek możecie znaleźć także naklejki, które po połączeniu stworzą większy obrazek. Ale to tylko część tego, co znajdziecie w niniejszej książeczce.
Kiedy przebrniecie już...

Northman | 2017-07-02
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Masa naklejek i mnóstwo zabawy!

Sympatyczna książeczka :) Przede wszystkim, jak sam tytuł wskazuje, nie brak tu naklejek ;) Lecz nie tylko. Mamy tu też trochę zagadek, nieco kolorowanek... i duuużo śmiechu. A czy jest coś przyjemniejszego niż śmiech dziecka? Bez tego śmiechu dom zawsze wydaje się być pusty :)...

My Little Pony to marka sama w sobie. Twilight Sparkle... i wszystko jasne ;) Niniejsza książeczka jest wręcz idealna dla najmłodszych fanów kucyków. Przykład mojej prawie 4-letniej córeczki tylko to potwierdza :) - tak jak jej uśmiech, kiedy tylko dostała tę pozycję w swoje małe łapki ;)

Polecam :) Fajna zabawa gwarantowana :)

Serdecznie dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Isil | 2017-05-23
Przeczytana: 22 maja 2017