My Little Pony: 600 naklejek

Egmont Polska
2017-04-26
2017-04-26
32 min.

Masa naklejek i mnóstwo zabawy!

Sympatyczna książeczka :) Przede wszystkim, jak sam tytuł wskazuje, nie brak tu naklejek ;) Lecz nie tylko. Mamy tu też trochę zagadek, nieco kolorowanek... i duuużo śmiechu. A czy jest coś przyjemniejszego niż śmiech dziecka? Bez tego śmiechu dom zawsze wydaje się być pusty :)...

My Little Pony to marka sama w sobie. Twilight Sparkle... i wszystko jasne ;) Niniejsza książeczka jest wręcz idealna dla najmłodszych fanów kucyków. Przykład mojej prawie 4-letniej córeczki tylko to potwierdza :) - tak jak jej uśmiech, kiedy tylko dostała tę pozycję w swoje małe łapki ;)

Polecam :) Fajna zabawa gwarantowana :)

Serdecznie dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Masa naklejek i mnóstwo zabawy!

My Little Pony to marka sama w sobie. Twilight Sparkle... i...

600 X KUCYKI – I WIELE WIĘCEJ!

Arcypopularne nie tylko wśród dzieci Kucyki powracają! Tym razem w kolejnej z egmontowskich pozycji z cyklu „600 naklejek…”, dostarczając małym czytelnikom dużo dobrej zabawy w uroczym towarzystwie. I jak zwykle dzieci z kontaktu z tą pozycją wyniosą o wiele więcej, niż tylko czystą rozrywkę oraz nalepki.

Kucyki są słodkie. Kucyki są urocze. Kucyki są kolorowe, wesołe, radosne, przyjazne… I są też na naklejkach. A dokładniej na 600 naklejkach różnej wielkości, prezentujących zarówno doskonale znane wszystkim postacie (te główne oraz te spełniające mniejszą rolę w całej opowieści),jak i urocze dodatki, takie jak serduszka, motylki, króliczki (a właściwie ogólnie rzecz biorąc zwierzątka),tęcze, baloniki, owoce, ciasta… wymieniać można by długo. Królują oczywiście Kucyki, a na dodatek możecie znaleźć także naklejki, które po połączeniu stworzą większy obrazek. Ale to tylko część tego, co znajdziecie w niniejszej książeczce.
Kiedy przebrniecie już przez te sześć setek nalepek czekają na Was 32 strony zabaw i zadań. Lubicie wyszukiwać rysunki różniące się od reszty? A może macie ochotą rozwiązać sudoku z klejnotami? Dobrać prezenty do pary? Połączyć kucyka z jego snem? Dopasować cień do postaci? Wszystko to jest tutaj – a w towarzystwie kolorowych, rozbrykanych bohaterów jest także bardzo przyjemne!

„My Little Pony: 600 naklejek” to znakomita propozycja dla najmłodszych miłośników Kucyków w sam raz na nadchodzący Dzień Dziecka. Jak widać po powyższym opisie, zawartość jest ciekawa, różnorodna i bardzo, bardzo kolorowa oraz urocza. Wiem, że powtarzam te określenia przy okazji każdej kolejnej mojej opinii dotyczącej kucykowych publikacji, jednak to właśnie one najlepiej oddają charakter całości. Przyjazne i serdeczne postacie oraz ich prezentacja budzą w odbiorcach ciepłe uczucia, a czas spędzony w ich towarzystwie nie jest stracony.

Ta książka, jak i pozostałe podobne jej pozycje, dobrze bawi, ale i przez ową zabawę uczy. Nie jakiejś konkretnej wiedzy, ale na pewno logicznego myślenia, kojarzenia i zapamiętywania. A wszystko to w barwnym opracowaniu graficznym i z naklejkami, przydającymi się zarówno do wypełnienia niektórych z zawartych w książce zadań, jak również do ozdobienia różnych powierzchni. Całość więc jak zawsze godna jest polecenia i uwagi. Sięgnijcie więc po nią, bo warto.

Recenzja opublikowana na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/05/23/my-little-pony-600-naklejek/

600 X KUCYKI – I WIELE WIĘCEJ!

Kucyki są słodkie. Kucyki są urocze....

• Współpraca

Dodaj cytat z książki My Little Pony: 600 naklejek