Ciemna Strona Światła. Tunel Zagłady

Wydawnictwo: Skrzat
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Mia jest zwyczajną nastolatką, która zamiast uważać na lekcji fizyki, woli rozmyślać o swojej szkolnej sympatii, Emilu z III c. Okazuje się jednak, że siły wyższe mają wobec niej zupełnie inne plany. Zostaje wyznaczona przez moce natury do przywrócenia równowagi energetycznej świata. Wraz z innymi wybrańcami wyrusza na niebezpieczną wyprawę ratującą świat i oba jego wymiary. Ostateczna walka ma się rozegrać u podnóża Kopuły, sferycznej przestrzeni, w której znajduje się Euteum - źródło wszechmocy. Wysłannicy muszą dostać się do jej wnętrza, a jedyna droga prowadzić będzie przez owiany złą sławą Tunel Zagłady, stanowiący ostateczną próbę i najtrudniejszy egzamin w ich życiu...

Jeśli uwielbiasz podróże do innych, alternatywnych światów, które zamieszkują niezwykłe stworzenia, ludy i plemiona, ale znudziły Ci się już elfy, trolle, smoki i wróżki, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Poznaj niezwykłe przygody zwykłych ludzi, którzy zostali wybrani przez moce przyrody, by ocalić źródło wszechistnienia przed ciemną energią i jej niszczycielską mocą.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Gosiarella | 2016-08-17
Przeczytana: 11 sierpnia 2016

Mia i Dante zaliczają się do szczęściarzy — wybrańców, którzy nie dość, że odkrywają w sobie moce żywiołów, to jeszcze mają szansę uratować świat przed zagładą! Pomyślcie tylko, że zajmujecie się swoimi codziennymi zajęciami, gdy nagle przydarza się Wam bardzo nieprzyjemna sytuacja np. mały pożar, aż nagle ze zdumieniem odkrywacie, że potraficie władać wodą lub ogniem. Zapewne początkowo nikt nie uwierzyłby, że naprawdę potrafi robić tak niezwykłe rzeczy, ale z czasem udałoby się przyzwyczaić do tej myśli i na spokojnie trenować swoje umiejętności. Problem polega na tym, że ani Mia, ani Dante nie mają na to czasu, ponieważ od razu po aktywacji ich mocy, składa im wizytę dziwny, mały człowieczek imieniem Zoltan. Wtedy zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Okazuje się, że nie ma ani chwili do stracenia, bo świat błyskawicznym tempem zmierza ku zagładzie i trzeba go ratować!

Całość znajdziecie -> http://www.gosiarella.pl/2016/08/ciemna-strona-swiata.html

Karolina | 2017-05-11
Przeczytana: 02 maja 2017