angielski
Chokechain

My story is not my own, it's ours. Mine and Vaughan's. Except I can't remember it. Or him. I only know who I was before, and when remembering proved to be too much, I moved on and started over. And then the dreams started. Vivid, and bold, filled with a face I didn't know. But he was always there. In my head. In my heart. And when I decided to put pen to paper, I found him...

My story is not my own, it's ours.
Mine and Vaughan's.
Except I can't remember it.
Or him.

And then the dreams started.
Vivid, and bold, filled with a face I didn't know.
But he was always there.
In my head. In my heart.
And when I decided to put pen to paper, I found him whispering, "Come back to me."

Some stories are meant to be rewritten.
Others are meant to be relived.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

lulamae | 2017-07-19
Przeczytana: 13 lipca 2017

Od pierwszego spotkania Vaughan i Kenzi zaiskrzyło. On chciał Kenzi a ona jego. Problem? Bracia Kenzi są kumplami z drużyny Vaugana... a siostry oczywiście są zastrzeżone. Z tego powodu ta dwójka się ukrywała, a kiedy ich ukrywany związek wypłynął, kłótnia jaka wywiązała się kłótnia, która doprowadziła do wypadku Kenzi... a konsekwencją wypadku była amnezja. Wszystko sprzed ostatniego roku zniknęło, a wraz z tym wspomnienia o Vaughanie.

Czy jest jeszcze dla nich szansa? Czy Kenzi przypomni sobie to co łączyło tę dwójkę? A może ruszy dalej bez niego? A może zakochają się w sobie ponownie?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Po przeczytaniu książki mam uczucia raczej mieszane.
Lubię tego typu tematykę - zanik pamięci a co za tym idzie zapomniana miłość. Ale przyznam, że czytałam lepsze książki tego typu.

Ogólnie trochę dziwnie poprowadzony problem, rodzina izoluje Vaughana od Kenzi... z początku wszyscy ukrywają przed Vaughanem informacje o stanie Kenzi, potem dopiero jeden z braci, który...

Ania | 2017-10-08

Ta książka mnie sfrustrowała na całego. Lubię tą autorkę i szczerze spodziewałam się czegoś innego. Kenzi była rozpuszczoną, głupiutką dziewczyną, która od razu powinna się domyśleć, kiedy przelewała swoje myśli na papier, że tajemniczy mężczyzna to Vaughan. W końcu przy nim czuła to dziwne przyciąganie. I nie cierpię kiedy w książkach zamiast skupić się na tym co się czuje, oni szukają i zaczynają się umawiać z innymi osobami. Uważam takie zachowanie za bezduszne i samolubne. Bo na koniec to te osoby cierpią najbardziej. I było mi żal Alexa. Bo może zachował się jak debil pod koniec, to jednak mu zależało. Autorka dała im wiele przestrzeni a i tak to zabrała, jakby to nie było ważne. Lepiej V postąpił z Callie, aczkolwiek i tak było mi strasznie żal dziewczyny. Wydawała się naprawdę ok. W pewnym momencie w książce zapanował chaos, bo autorka chciała wcisnąć wiele wątków, a przez to nie dało się skupić na głównych bohaterach. Chciałam poznać historię Maddie i Jacksona, Staci i...

Ewitka | 2017-10-01
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Książka taka, jakich wiele, nie zaskakuje fabułą, czyta się szybko i przyjemnie i równie szybko się o niej zapomina. Kenzi po wypadku wybiórczo straciła pamięć ostatnich dwóch lat, zapomniała o swoim chłopaku, którego miała i nikt nie chce jej pomóc w odzyskaniu pamięci, uważają, że musi do tego sama dojść, szczególnie że Vaughan nie został zbyt mile przywitany przez jej nadopiekuńczych braciszków - hokeistów.

Oliv902 | 2017-11-18
Na półkach: 2017, Przeczytane