Raz to za mało

Okładka książki Raz to za mało Jacqueline Susann
Okładka książki Raz to za mało
Jacqueline Susann Wydawnictwo: Książnica literatura obyczajowa, romans
Once is not enoug
Książnica
1993-01-01
1993-01-01
Anna Olszewska-Marcinkiewicz

Rzadko mi się zdarza nie polubić żadnego bohatera :( a tu tak się stało, January to już wybitnie działająca na nerwy "biedna bogata" dziewczynka, bez osobowości i charakteru. W ogóle wykreowany przez autorkę świat (w kolejnej już powieści) jest dla "szarego" człowieka dość odpychający: zero uczuć, każdy z każdym, za wszelką cenę, wszystko jest na sprzedaż, nikomu nie można zaufać....Czyta się świetnie, szybko, dlatego polecam

Witam. Książkę przeczytałam w czerwcu w ciągu trzech dni. Była ona pierwszą tej autorki i stylem pisania różni sie od książek Danielle Steel czy Nory Roberts, ale zapewniam Was, że warto przeczytać. Momentami bywa szokująca ale dosyć realnie pokazuje świat takim jaki jest . Nie będe tu pisać streszczenia, ale polecam wciąga na całego. Dziś skonczyłam czytać drugą książkę J. Susann "Bez zobowiązań" i też jestem zachwycona.

Dla wszystkich, którym spodobał się klimat Doliny Lalek i którzy lubują się podobnie jak ja w historiach wyjętych rodem ze srebrnego ekranu, polecam tę książkę którą czyta się bardzo przyjemnie.

2002-grudzień po raz pierwszy - wtedy 7 gwiazdek

2002-grudzień po raz pierwszy - wtedy 7 gwiazdek

JAK DLA MNIE TA KSIAZKA JEST ARCYDZIEŁEM. PO PRZECZYTANIU TEJ KSIAZKI POLUBIŁAM CZYTAC KSIAZKI. Z TA BOHATERKA PRZERZYWAŁAM KAZDE JEJ RADOSCI I SMUTKI. JAK DLA MNIE REWELACJA

28,09,98

28,09,98

• E-booki
  • 2010 i starsze
  • Literatura obyczajowa i romans
  • Xxxxxxxxxxx
  • Przeczytane 1997

Dodaj cytat z książki Raz to za mało