52 furtki do nieba

Wydawnictwo: Stacja 7
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Magnus Dux

52 furtki do nieba czyli najpiękniejsze wezwania do Maryi 20 tajemnic różańcowych 7 skutecznych modlitw maryjnych, wśród nich "Nowenna rozwiązująca węzły" (ulubiona modlitwa papieża Franciszka) i "Nowenna pompejańska". W życiu bywają chwile, kiedy nie wiemy, jaką podjąć decyzję. Stajemy przed wyborami, których konsekwencji w żadnym razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Niezbędny jest...

52 furtki do nieba czyli najpiękniejsze wezwania do Maryi
20 tajemnic różańcowych

W życiu bywają chwile, kiedy nie wiemy, jaką podjąć decyzję. Stajemy przed wyborami, których konsekwencji w żadnym razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Niezbędny jest wtedy ktoś, kto dobrze doradzi.
Fragment książki

Urodziłem się w święto Zwiastowania Matki Bożej. Od początku życia byłem blisko Boga i blisko Maryi. Moja ciocia Maria Okońska, bliska współpracownica kard. Stefana Wyszyńskiego opowiedziała mi o św. Dominiku i o tym, że dominikanie to zakon maryjny. Przybliżyła mi też postać św. Jacka, do którego Maryja zwróciła się słowami „Jacku, Jacku, Mojego Syna zabierasz a mnie zostawiasz? Weź i mnie a Syn mój ujmie Ci ciężaru”. Kiedy ciocia Maria opowiada mi tę legendę, najbardziej urzekło mnie, że z pomocą Maryi łaska boża może tak działać w życiu człowieka
To nie ja wybrałem Matkę Bożą, to ona za mną chodziła od urodzenia.
Maciej Okoński OP

Modlitewnik dostępny jest także jako e-book.

źródło opisu: Stacja 7, 2017

źródło okładki: znak.com.pl

marzenie | 2017-05-24
Na półkach: Przeczytane, 2017 <333

Wspaniała książka, która pokazała mi, że rozproszenia na różańcu to coś normalnego! Że różaniec nie musi być odmówiony idealnie, po prostu jest to wspólnie spędzony czas z Maryją. Piękna książka, dużo mi wytłumaczyła.

magda | 2017-06-01
| 2017-05-25