Maca siostra Vilcacory

Wydawnictwo: Tower Press
zdrowie, medycyna

Wiele wskazuje na to, ze maca obok vilcacory stanie się kolejną andyjską rośliną leczniczą. Z różnych stron świata wciąż napływają nowe doniesienia naukowców o jej pozytywnym działaniu w leczeniu różnych schorzeń, choćby niepłodności czy chorób wynikających z obniżenia odporności organizmu. Maca jest także znakomitym, w pełni naturalnym środkiem wzmacniającym, energetyzującym oraz stymulującym co istotne dla sportowców przyrost masy mięśniowej. Wpływa też pozytywnie na popęd płciowy. I co ważnie nie zawiera żadnych składników toksycznych. Nie stwierdzono także, by jej stosowanie powodowało jakiekolwiek skutki uboczne.

Krzysztof | 2016-07-24
Athoualia | 2016-07-19