Cztery pory zdrowia. Felietony medyczne T. 6

Wydawnictwo: Tower Press

To zbiór felietonów, publikowanych na łamach Wieczoru Wybrzeża i Głosu Wybrzeża lub wygłaszanych przez autora w formie pogadanek medycznych w Radiu Gdańsk. U doktora Marka, jak go ostatnio poufale nazywają w angielskojęzycznej prasie, stres spływa po pacjencie jak iskra po piorunochronie, co jest początkiem sukcesu terapeutycznego. Leczenie to nie tylko wiedza i technika, ale też sztuka kontaktu a to olbrzymi walor zebranych w tej książce felietonów medycznych.