Homeopatia. Zdrowie i natura

Wydawnictwo: Pascal
The Complete Family Guide to Homeopathy. An Illustrated Encyclopedia of Safe and Effective Remedies
zdrowie, medycyna
Jantarka

Praktyczny i wszechstronny poradnik przeznaczony dla każdego, kto chciałby pogłębić swoją wiedzę na temat preparatów homeopatycznych i zasad homeopatycznej metody leczenia. To starannie opracowane kompendium wiedzy o bezpiecznych i skutecznych lekach. Podstawowe zasady homeopatii – czemu służy i na czym polega jej działanie. Szczegółowe opisy leków homeopatycznych dostępnych na...

Podstawowe zasady homeopatii – czemu służy i na czym polega jej działanie.
Szczegółowe opisy leków homeopatycznych dostępnych na polskim rynku.
Praktyczne tabele ułatwiające znalezienie właściwego leku na konkretną dolegliwość.

Homeopatia. Zdrowie i natura jest wartościowym źródłem wiedzy o bezpiecznych i skutecznych lekach, wyjaśnia znaczenie zdolności organizmu do samoregulacji oraz wskazuje pacjentom, że najważniejsze jest dbanie o zdrowie, a nie usuwanie objawów choroby za pomocą wyszukanych medykamentów.

Prof. dr hab. n. med. Teresa Woźniakowska-Gęsicka

Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo sposób na zdrowe życie i właściwą profilaktykę, a także odkryją fascynujący świat homeopatii, do którego poznawania serdecznie zapraszam.

Prezes Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej, mgr farm. Magdalena Wojciechowska-Budzisz

Do tej pory brakowało mi książki, która uporządkowałaby informacje na temat homeopatii. Homeopatia. Zdrowie i natura okazała się właśnie taką pozycją. Polecam ją również tym, którzy nigdy nie stosowali leków homeopatycznych, a ważny jest dla nich zdrowy tryb życia.

Katarzyna Bujakiewicz – aktorka

źródło opisu: http://pascal.pl