Nasze psy

Wydawnictwo: Bellona
9788311119734
hobby
Lillianna

Książka została napisana z myślą o ludziach, którzy chcą być świadomymi i odpowiedzialnymi właścicielami. Jest to pozycja dla tych, którzy po raz pierwszy stają przed decyzją posiadania psa, ale i dla tych, którzy pragną coś poprawić w dotychczasowych relacjach. Znajdą oni tu odpowiedź na nurtujące pytania: jak wybrać psa odpowiedniego do trybu życia, jaki powinien mieć wygląd, jakie obowiązki wynikają z posiadania psa i jakie koszty czekają właściciela czworonoga. Książka podpowiada, jak spędzać z psem czas, tak żeby przebywanie razem było ciekawe i bezpieczne.

źródło opisu: https://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&cid=321&bid=5315

źródło okładki: https://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&cid=321&bid=5315