Facet do wzięcia

romans erotyk humor
AnnaCrevan

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/facet_do_wziecia/

Tylkomagiaslowa | 2017-05-30

Chciałabym też już podsumowując tę recenzję, że ta książka nie wnosi niczego nowego. Ba, zawiera... Jest przepełniona schematami, większość mnie tutaj irytowała, a emocje bohaterek nie wpłynęły na mnie kompletnie. Jestem totalnie zawiedziona, mimo, że szybko ja przeczytałam - zapycha czas, ale nic poza tym. Nic mi się tutaj nie podoba. Chociaż pomysł na książkę był dobry, można go było wykorzystać, a patrząc na to po poznaniu całości wydaje się niemal, że jednak od drugiej i trzecia od drugiej - spisywały od siebie. Powstawiały tylko innych bohaterów. Dlatego nie. Przepraszam, ale się zawiodłam i jak dla mnie nie jest to lektura godna uwagi. By zapełnić czas to okej, dlatego też Facet do wzięcia nie jest totalnym dnem, ale też nie zasługuje na pochwały - bo nie ma za co...

Wielbicielka-książek | 2017-09-01

Pewnego dnia zgłosiłam chęć zapoznania się z książką "Facet do wzięcia" i tym samym wyrażenia opinii o niej. Dlaczego zdecydowałam się na jej lekturę? A no dlatego, że zaintrygował mnie fakt, iż ta zaledwie ponad dwustustronicowa powiastka napisana została przez trzy kobiety. Pióro Ani Crevan Sznajder było mi znane wcześniej, przy okazji poznawania stworzonej przez nią historii ujętej w tomikach "Niczyja. Kwiat magnolii" i "Niczyja. Zapach magnolii". Natomiast pozostałe dwa nazwiska były mi dotąd obce. Frapowało mnie, jaką dokładnie opowieść skrywa "Facet do wzięcia", jakie style się w niej przeplatają, jakie zastosowano w niej formy narracji, a także, czy autorki podołały pomysłowi i poradziły sobie z poprowadzeniem fabuły, a przede wszystkim, czy trójosobowy skład autorski okazał się sukcesem, a zarazem udanym zabiegiem? Cóż... Teraz, będąc świeżo po lekturze, mogę śmiało rzec, posługując się znanym wszystkim powiedzeniem, że "co za dużo, to nie zdrowo". Zapraszam na...

Recenzje Beaty | 2017-05-22

Przez przypadek kiedyś znalazłam na facebooku konto Anny Crevan Sznajder. Autorka zaciekawiła mnie swoimi opowiadaniami iż postanowiłam przeczytać jedną z książek „Facet do wzięcia”.

Mili, Enn i Ann trzy młode przyjaciółki pracujące w magazynie dla kobiet Evree reporterki zwane Aniołkami nagle dostają nowe zlecenie. Projekt Facet do wzięcia trafia w ich ręce. Każda z nich ma zaopiekować i przeprowadzić wywiad z trzech chłopaków zgłoszonych przez znajomych. Jak to bywa w życiu przekorny los sprawia że dziewczyną podobają się mężczyźni a chłopakom wpadają w oko dziewczyny.
Ale co zrobić gdy dziewczyną nie wolno się związać z mężczyznami?
Co zrobić z klauzurą w umowie?

Nie wiem co mam wam powiedzieć na temat tej książki chyba tylko jedno JEST BARDZO DOBRA. Czytając wywoływała u mnie lawinę sprzecznych uczuć od histerycznego śmiechu po lament owy płacz. Książka jest może podobna do tych co do tej pory czytałam ale ma w sobie coś takiego że przyciąga.

Facet do wzięcia jest to...

beatusia4 | 2017-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2017

Po przeczytaniu tej książki znacznie poprawił mi się humor jest lekka można się pośmiać jak również, w niektórych momentach czułam gniew na trzy główne bohaterki.Jednak po przeczytaniu dalszej części książki gniew znika a w głowie tlą się myśli "dlaczego to nie ja".Polecam na poprawę humoru pomorze.

AnnaCrevan | 2017-04-19
Przeczytana: 30 września 2016

Trzy młode i ładne reporterki, dość poczytnego magazynu dla kobiet Evree, zwane Aniołkami
dostają nagle nowe zlecenie. Co takiego wymyślił ich szef i jak odbiło się na
ich życiu prywatnym i zawodowym pewne ogłoszenie, które ukazało się na łamach
ich gazety?
Polecam!

magiastron | 2017-05-08
Przeczytana: 06 maja 2017

Ann, Enn i Mili to trzy przyjaciółki, dziennikarki, które razem pracują w redakcji magazynu dla kobiet „EVREE”. Magazyn zorganizował konkurs pt. „Facet do wzięcia”. W drodze eliminacji wybrano trzech kandydatów. Pewnego dnia „Aniołki”, jak nazywa je szef magazynu dostają zadanie specjalne, mają przeprowadzić wywiad, z trzema finalistami konkursu aby czytelniczki bliżej ich poznały.
Ann jedzie do strażaka Yasei Toshiro, Enn do cukiernika Arata Murasawy, a Mili do policjanta Taro Koichi. Rozmówcy nie przypadają do gustu dziennikarkom, jednak wszystko zmienia się podczas sesji zdjęciowej, zorganizowanej przez „EVREE” i fotografa Kogę przyjaciela Mili. Między dziewczynami a kandydatami rodzi się uczucie. Ale niestety zapisy umów, jakie podpisały Ann, Enn i Mili oraz Yasei, Arata i Taro, jasno określają, że nie mogą się spotykać na gruncie osobistym, ponieważ grozi to karami zarówno finansowymi, jak również zwolnieniem z pracy.
Przyjemna, pełna zabawnych perypetii, niespodziewanych...

Anna | 2017-08-30
Przeczytana: 20 sierpnia 2017

Zapraszam na recenzję:

Anna Rosińska | 2017-05-21

Po rzekach wylanych łez i wielu nieprzespanych nocach, w moje ręce trafiła wreszcie powieść lekka i zabawna (za sprawą uszczypliwości głównych bohaterek i bardzo intrygującego męskiego trio) , dzięki której mogłam w pełni się wyłączyć i zrelaksować. Mój mózg odpoczął wreszcie od wyszukiwania drugiego dna, czy też przerażenia jakiego doświadczałam w trakcie trafiania na trupa na co trzeciej stronie. Anna Crevan Sznajder (wraz z Bogumiłą Roch- Romanowską i Emilią Anną Dominik ) podała mi wszystko na tacy.
Jasno i przejrzyście, ale niestety...

Zanim przejdziemy do jednego
zasadniczego" ale" zacznijmy od początku.

O czym jest ta książka?
Ann, Emi i Mili to trzy przyjaciółki pracujące w poczytnym magazynie dla kobiet Evree. Trzy reporterki, nazywane Aniołkami, dostają nowe zlecenie. Projekt Facet do wzięcia trafia pod ich opiekę. Każda z nich musi "zaopiekować" się jednym z mężczyzn zgłoszonych do szalonego projektu. Można domyślić się, co będzie dalej? Oczywiście, że można, ale...

KSzynka13 | 2017-10-15
Poetkaa | 2017-06-15