Czekolada

Seria: Nowa kuchnia włoska
Wydawnictwo: Gazeta Wyborcza
kulinaria,
Anna

Przepyszne, odżywcze i kuszące przysmaki na każdą okazję.Eksperci od spraw zdrowia są zgodni, że regularne spożywanie czekolady ma zbawienne skutki dla zdrowia. Czekolada jest naturalnym produktem bogatym w antyoksydanty zwane flawoidami, które zapobiegają miażdżycy oraz poprawiają nastrój.Ponad 140 przepisów na ciasteczka, brownie, muffinki, ciasta i drinki z wykorzystaniem czekolady pozwoli wyczarować wyśmienite potrawy na każdą okazję.

źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl/czekolada-carla-bardi-p-316389.html

źródło okładki: egzemplarz własny