Złota księga makaronów

Tłumaczenie: Anna Zdziemborska
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Noane

Nie ma lepszego źródła przepisów na makarony niż Złota księga makaronów, zawierająca ich ponad 250. Czytelnik znajdzie w niej propozycje ponad 100 pysznych sosów do łatwych w przygotowaniu potraw z makaronem, oferowanych w sklepach, jak spaghetti, penne i suszone tagliatelle, a także szczegółowe wyjaśnienia w formie ilustracji, przedstawiające sposoby wykonania wyśmienitych klasycznych potraw...

Czytelnik znajdzie w niej propozycje ponad 100 pysznych sosów do łatwych w przygotowaniu potraw z makaronem, oferowanych w sklepach, jak spaghetti, penne i suszone tagliatelle, a także szczegółowe wyjaśnienia w formie ilustracji, przedstawiające sposoby wykonania wyśmienitych klasycznych potraw z włoskiego makaronu ze świeżymi składnikami, a także nadziewanych oraz zapiekanych, w tym ravioli, tortellini i lasagna. W ostatnim rozdziale, poświęconym makaronom azjatyckim, zamieszczono ponad 60 przepisów

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl