Przewodnik kulinarny

Wydawnictwo: Gruszki w popiele
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Le Guide Culinaire
Kinia87

"Przewodnik kulinarny" w dalszym ciągu pozostaje obowiązkową lekturą dla kucharzy - czy to początkujących czy już doświadczonych. Jest również niewyczerpanym źródłem inspiracji dla amatorów gotowania. Praktyczny poradnik, zawierający ponad 5000 receptur, od sosów poprzez przekąski, dania główne aż po desery, ukazuje niezwykłą różnorodność prezentowanych dań. Wydany w pełnej wersji, zawierającej cztery, uzupełniane za życia Escoffiera wydania, udowadnia to, co zawsze powtarzał sam Mistrz: gotowanie nigdy nie przestanie być sztuką. Wstęp Michela Morana, mistrza kuchni, jurora polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior.

źródło opisu: http://www.gruszkiwpopiele.pl/

źródło okładki: http://www.gruszkiwpopiele.pl/

Jacek | 2017-02-15

Niesamowite źródło wiedzy, nie tylko dla szefów kuchni ale dla wszystkich pasjonatów gotowania. I do tego, mimo swojego wieku, cały czas aktualne:)

karola | 2017-03-18
Kizi01 | 2017-10-05