Jak poznać i poderwać faceta?

Wydawnictwo: Profundis media
9788363920005
poradniki
Katrina

Nie wiesz jak poznać i zainteresować sobą fajnego faceta? Czekasz na księcia na białym koniu, ale on nie przyjeżdża? Masz już dosyć samotnych wieczorów i tracenia czasu na niewłaściwych mężczyzn? Nie wiesz, jak zachować się w męskim towarzystwie? Chcesz zwrócić na siebie uwagę przystojniaka, którego masz na oku? Jeśli odpowiedziałaś TAK na większość powyższych pytań – poradnik „Jak poznać i poderwać faceta?” będzie dla Ciebie idealny! Dzięki tym wskazówkom przestaniesz być szarą myszką, zaczniesz wierzyć w siebie i odzyskasz kontrolę nad swoim życiem. Dowiesz się, co tak naprawdę podoba się facetom, gdzie poznać interesującego mężczyznę i jak zwrócić na siebie jego uwagę. Dostaniesz również kilka niezwykle ważnych ćwiczeń do wykonania, dzięki którym nie tylko wzmocnisz pewność siebie, ale również zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowego mężczyzny. Zdradzę Ci również niezawodne sposoby na udany flirt, a także pokażę Ci jak w subtelny sposób zachęcić mężczyznę, aby wyszedł z inicjatywą i wykonał ten pierwszy krok.

źródło opisu: http://www.zatrzymajfaceta.pl/poradniki/

źródło okładki: http://www.zatrzymajfaceta.pl/poradniki/