Zioła pól, lasów i ogrodów

Wydawnictwo: Bellona
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Stagerlee

Główną zawartość książki stanowi opis poszczególnych ziół z licznymi zdjęciami. W publikacji opisano znane gatunki ziół, które są skuteczne w działaniu, a także łatwo dostępne. W naszych warunkach klimatycznych jest możliwa ich uprawa lub zbiór ze stanowisk naturalnych. Zainteresowaniem cieszą się ziołowe produkty: herbaty, syropy i nalewki poprawiające zdrowie i witalność. Do właściwego...

Główną zawartość książki stanowi opis poszczególnych ziół z licznymi zdjęciami.
W publikacji opisano znane gatunki ziół, które są skuteczne w działaniu, a także łatwo dostępne. W naszych warunkach klimatycznych jest możliwa ich uprawa lub zbiór ze stanowisk naturalnych. Zainteresowaniem cieszą się ziołowe produkty: herbaty, syropy i nalewki poprawiające zdrowie i witalność. Do właściwego korzystania z tych szczególnych roślin potrzebna jest wiedza, której część przekazujemy Szanownym Czytelnikom w niniejszej publikacji.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8923

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8923

Ire33 | 2017-05-25
Przeczytana: 25 maja 2017

Świetnie opracowana książka o ziołach, z pięknymi ilustracjami które są niezbędne przy nauce zielarstwa. Niestety uważam ze informacje na temat ziół nie są wyczerpujące, jednak jest ich opisanych bardzo dużo. Z pewnością jest to świetna pozycja dla początkujących zielarzy i amatorów zielarstwa.

Irak13 | 2018-01-24
Przeczytana: 20 lutego 2018