Atlas ziół krajowych

Wydawnictwo: Bellona
atlas, zioła
flora i fauna
Pistacia

Bogato ilustrowany atlas wprowadza w zagadnienia stosowania ziół oraz produkcji surowców zielarskich z roślin uprawianych w ogrodzie lub dziko rosnących. Wiedzą dzielą się producenci ziół, naukowcy z ośrodków badawczych i doświadczalnych oraz zioło-lekarze z zakonu ojców Bonifratrów. Książka - dzięki przejrzystemu tekstowi oraz klarownemu układowi uzupełnionemu doskonałymi ilustracjami - świetnie systematyzuje zagadnienia z tej dziedziny i pozwala na szybkie wyszukanie potrzebnych informacji.

[opis wydawcy]

Ania | 2013-05-19
Przeczytana: 19 maja 2013

Bardzo piękny i przydatny poradnik - informacje są podane przystępnie, a zdjęcia są bardzo piękne. Można dowiedzieć się wielu praktycznych zastosowań dla ziół, które są dostępne i znane.

inasiezacina | 2013-02-23
Przeczytana: 14 grudnia 2012

co można powiedzieć? Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/13 :)

Quidam | 2016-01-23
szopenfeldziarz | 2015-07-13