Poradnik dla ogrodników grzybiarzy i wędkarzy

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Miłośnicy prac ogrodowych, zbierania grzybów i wędkowania znajdą w poradniku najpotrzebniejsze wiadomości dotyczące swego hobby. Terminarz prac ogrodniczych, opis zasad komponowania rabat kwiatowych, sadów i warzywniaków z uwzględnieniem wzajemnego wpływu na siebie sąsiadujących roślin i zasad estetyki, kolejność prac wyznaczana upływem pór roku, opis wielu interesujących roślin to wiedza zdobywana latami potrzebna do należytej opieki nad ulubionym ogrodem. łatwo dostępna w Przewodniku... pomoże uniknąć problemów i rozwiązać kłopoty nie tylko początkującemu miłośnikowi roślin.