Dziecko nocy

Cykl: Saga o krukach (tom 3)
Wydawnictwo: ISA
powieść, fantasy,

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD PRZYPŁYWU Nadchodzi nowa moc, która zmiecie cztery Kolegia Magii potężną falą many. To moc ziemi, która objawia się w pięcioletniej Lyannie. Dziewczynka może nieświadomie zniszczyć Balaię. Kolegia, zdecydowane utrzymać swoją władzę, uczynią wszystko, by dziewczynkę kontrolować... lub zabić, jeśli to będzie niemożliwe. Przerażona matka ukrywa dziecko. Podczas kiedy trwa polowanie na Lyannę, dziewczynka sprawdza swoją moc i natura zwraca się przeciw Balai. Ojciec Lyanny wyrusza, aby ją odnaleźć. Jest to Denser z Kruków, Ciemny Mag. Matką dziewczynki jest Erienne. Czy Krukom uda się ją odnaleźć? A jeśli tak, to co zrobią? Lyanna roznosi ten świat na kawałki, giną tysiące istnień. Czy Krukom wolno pozostawić ją przy życiu? Okładka: miękka; Rok wydania: 2004;

źródło opisu: http://isa.pl/p779-Dziecko-Nocy-przeceniona-01B00SK3.html

źródło okładki: http://isa.pl/p779-Dziecko-Nocy-przeceniona-01B00SK3.html

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

KNEF | 2016-10-04
Przeczytana: 17 października 2016