Thunderbolts: No Mercy
9788328119390
komiksy

Po wydarzeniach z sagi Nieskończoność i utracie swojej łodzi podwodnej zespół Thunderbolts musi przegrupować się i na nowo ustalić priorytety. Najbardziej palącym problemem jest rozwiązanie sprawy Mercy – niebezpiecznej nadprzyrodzonej istoty, która towarzyszy grupie, ale staje się coraz większym zagrożeniem. By się jej pozbyć, Thunderbolts są gotowi udać się (dosłownie) do piekła. A to dopiero początek przetasowań w składzie grupy.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/