Mięso pełne kłamstw. Jak nie dać sie otruć przemysłowi mięsnemu

Okładka książki Mięso pełne kłamstw. Jak nie dać sie otruć przemysłowi mięsnemu Hans-Ulrich Grimm
Okładka książki Mięso pełne kłamstw. Jak nie dać sie otruć przemysłowi mięsnemu
Hans-Ulrich Grimm Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Die Fleischlüge: Wie uns die Tierindustrie krank macht
Vital
2017-01-01
2017-01-01
odżywianie żywność zdrowie mięso dieta

Nie nakłaniam nikogo do nie-jedzenia mięsa i autor tej książki, o dziwo, też nie. Daleko mu do fanatyzmu i dlatego książka mi się podobała. Niewygodna prawda o tym, jak przemysł mięsny naciąga do granic wytrzymałości prawa rządzące naturą. Jednak uważam, że lepiej mieć tę świadomość, nawet (a może zwłaszcza) jeśli się po mięso sięga.

Nie jem mięsa i z wielką przyjemnością czytałem tą książkę. Jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że lepiej nie tykać niczego, co pochodzi od zwierząt. Nie dość, że trzeba zabijać stworzenia po to, żeby rozkoszować się smakiem kiełbasy. To jeszcze autor zdradza jak szkodliwe jest mięso i co wyrabia się w przemyśle przetwórczym. Polecam wszystkim - mięsożercom, żeby przejrzeli na oczy i tym, którzy mięsa nie jedzą - żeby jeszcze bardziej byli zadowoleni ze swojej decyzji.

• Popularnonaukowe, podręczniki
  • Dietetyka
  • 01. Epub+
  • Światopogląd
  • Nonfiction

Dodaj cytat z książki Mięso pełne kłamstw. Jak nie dać sie otruć przemysłowi mięsnemu