Banking the Billionaire

Kilka razy uśmiałam się do łez. Polecam.

Kilka razy uśmiałam się do łez. Polecam.

Dużo lepsza niż pierwsza część.. Zabawna i naprawdę spoko..

Dużo lepsza niż pierwsza część.. Zabawna i naprawdę spoko..

Rewelacja, super książka.
Powieść pozytywnie nakręcona, przebojowa, śmieszna a zarazem pokazująca życie codzienne bohaterów nie tylko ze strony sypialni. Książka na poprawę samopoczucia.
Uwielbiam książki które przy nich można się pośmiać a zarazem wzruszyć. Polecam.
P.S.
Parę słów do wydawnictw o ile czytają opinie czytelników.
Dlaczego nie wydajecie dalszych książek Max Monroe po Polsku? :(
Czy ktoś mi odpowie?
Z góry dziękuje :)

Rewelacja, super książka.
P.S.
Parę słów do wydawnictw o ile czytają opinie czytelników.
Dlaczego nie wydajecie dalszych książek Max...

fajna :) lekka :) z poczuciem humoru :)

fajna :) lekka :) z poczuciem humoru :)

Banalnie wulgarny romans...

Banalnie wulgarny romans...

Zasada 1. Ten, kto zapomni włączyć zmywarkę, przez godzinę chodzi po mieszkaniu bez koszulki.

Jakkolwiek dziwnie to brzmi teraz, zaraz wam wszystko wyjaśnię.

Ona- dzika, odważna, pozbawiona skrupułów i wstydu, szalona, piękna, pyskata, nieskrępowana, pewna siebie. Cassie Philips to zawodowa fotografka, robiąca zdjęcia atrakcyjnym mężczyznom. Chłopak-brak.

On- przystojny, męski, wysportowany, zabawny, czarujący, seksowny lekkoduch, uzależniony od adrenaliny milioner. Thatcher Kelly to zawsze skory do żartów mężczyzna, któremu trudno się oprzeć. Stałe związki- brak.

Jej przyjaciółka i jego przyjaciel są małżeństwem, stąd główni bohaterowie się znają. Poważniej łączy ich jednak żart. Cassie bardzo chce utrzeć nosa mężczyźnie, który to zawsze stroi sobie żarty z innych. Wprowadza się więc do niego i dezorganizując jego życie. Thach nie chcąc przegrać tej wojny udaje, że mu to nie przeszkadza i zaczyna traktować kobietę jak swoją dziewczynę. Gdy ona kupuje mu świnię jako domowe zwierzątko, on zapisuje ją na 5 kilometrowy bieg o 6 rano w parku. Ona zabiera go do swoich rodziców, on funduje jej skok ze spadochronu. Gdzie zacierają się granice pomiędzy żartem a prawdziwym życiem i prawdziwymi pragnieniami Cassie i Thatcha? Czy wtedy kiedy on kupuje jej pierścionek i się oświadcza? Wtedy kiedy dopuszcza ją do swoich największych sekretów i odsłania całego siebie? A może wtedy kiedy ona uświadamia sobie, że jest to jej pierwszy prawdziwy związek w życiu i nie wyobraża już sobie innego mężczyzny obok siebie? Czy to jeszcze żart czy jednak miłość?

Ok! Dodajmy do tego jeszcze SEKS, seks i jeszcze więcej seksu :D Przysięgam, że wybierając tą książkę do czytania nie miałam pojęcia, że jest to erotyk. Ale bawiłam się wyśmienicie, na prawdę. Niczym nie skrępowani, pozbawieni wstydu i na prawdę lubiący seks bohaterowie, pieprzne sms i rozmowy dostarczają wiele wrażeń i rozrywki. Czyta się ją z wypiekami na twarzy. Powieść lekka, zabawna, niecenzuralna i w dodatku tak seksowna, że na prawdę trzeba ją przeczytać. Łóżkowe relacje głównych bohaterów to tło całej historii, ale potrafią sprawić, że podczas czytania można się nieźle... nakręcić :D Ja przeczytałam książkę, a mój mąż miał radochę ;) Jeśli czytaliście kiedykolwiek Greya i wam się podobał to gwarantuję, iż ta powieść spodoba się bardziej. Jeśli w jakimkolwiek momencie w waszym życiu natknęliście się na harlequiny, "Zakochać się na zabój" jest o niebo lepsze"! Erotyczne aspekty powieści nie są zbyt mocne, poważne i przesadzone jak w serii o Greyu, nie są również przesłodzone, przekoloryzowane jak w typowych romansach harlequinowskich.
Duża dawka świetnego humoru doskonale równoważy sceny seksu i życie bohaterów, dlatego też jest tak przyjemna w czytaniu.

Powieść jest też momentami poważna. Każde z bohaterów posiada jakiś bagaż doświadczeń życiowych, niekoniecznie przyjemnych. Thatcher w młodości był świadkiem śmierci swojej ówczesnej dziewczyny. Cassie do tej pory bardzo niestała w jakichkolwiek uczuciach i związkach obawia się jak zbuduje coś trwałego z Thatchem. Wieloaspektowa, dynamiczna, lekka a zarazem poruszająca życiowe problemy książka potrafi usidlić czytelnika aż do ostatniej strony. Z czystym sumieniem polecam - już tak bardziej wakacyjnie, gdyż idealna będzie na cieplutkie dni, gorące wieczory... :P

Jakkolwiek dziwnie to brzmi teraz, zaraz wam wszystko wyjaśnię.

On- przystojny,...

Drugi tom z serii również dobry. Oprócz ciekawych dialogów mamy również przyjemność poznać inspirujących ludzi., którzy potrafią się bawić. Ważne jest to, że w życiu zawodowym robią co trzeba ale nie zapominają, że życie to nie tylko praca - i to jest fajne. Dzięki takim książkom można się zastanowić jak przyjemnie przeżyć swoje życie by być szczęśliwym. Za to autorce jestem wdzięczna i dziękuję.

BOHATEROWIE:10/10
AKCJA:10/10
SPOSOB PISANIA AUTORKI 10/10
OKLADKA 9/10
KREATYWNOSC 10/10

Na tej książce płakałam... ze śmiechu! Jeśli chcecie coś śmiesznego, lekkiego to polecam w 100% :D

BOHATEROWIE:10/10
AKCJA:10/10
SPOSOB PISANIA AUTORKI 10/10
OKLADKA 9/10
KREATYWNOSC 10/10

nie jakoś język wypowiedzi razi mnie tak bardzo że podziękowałam po kilku stronach

boże co za dno, nie dokończyłam

boże co za dno, nie dokończyłam