Mantry. Mowa bogów

Wydawnictwo: Kos
zdrowie, medycyna

Nasz świat jest tworzony przez nasze myśli i postawy duchowe. Te z kolei można zmieniać, oczyszczać i doskonalić tak, aby stawały się częścią wyższego, boskiego porządku. Takie postępowanie stwarza możliwość nauki i zabawy prowadzącej do samouzdrawiania. Jedna z dróg duchowego rozwoju i oświecenia wykorzystuje dźwięk. Jest to droga mantr, czyli powtarzania świętych sylab i słów w celu osiągnięcia rezonansu ze sferą boskości (sacrum). Podstawowym założeniem jest wiara w to, że Wszechświat i wszystko, co w nim żyje, składa się z drgań dźwiękowych. Myśli są wkomponowane w dźwięk. Poprzez myślenie, mówienie, śpiewanie i pisanie tworzymy nasz świat. Mantra jest instrumentem oddziaływania na rzeczywistość poprzez Słowo oraz ogniskowania i ukierunkowywania potężnych energii.

fiendishfiancee | 2016-06-26
Marta Lisowska | 2014-02-03