Atlas ultrasonografii 3D/4D w położnictwie i ginekologii

Wydawnictwo: MediPage
zdrowie, medycyna

Kliniczne położnictwo i ginekologia stanowią mieszankę sztuki, nauki, tradycji i zaawansowanej technologii. Niniejszy Atlas ma za zadanie przede wszystkim zapoznać praktykujących położników i ginekologów z nową technologią, która jest jednocześnie fascynująca i frustrująca. Właściwe posługiwanie się sprzętem do badań trójwymiarowych poprzedza długi proces uczenia się, stąd też nasz międzynarodowy zespół ekspertów przygotował przykładowe, wysokiej jakości obrazy oraz cenne wskazówki techniczne, przydatne w równym stopniu początkującym adeptom ultrasonografii, jak i specjalistom w tej dziedzinie.