Rak, układ odpornościowy a odżywianie

Wydawnictwo: MedPharm Polska
zdrowie, medycyna

Według najnowszych badań odpowiednia dieta może zapobiec powstawaniu wielu rodzajów nowotworów oraz znacznie poprawić jakość życia osób chorych na raka.Niniejsza książka stanowi praktyczną odpowiedź na częste pytania stawiane przez pacjentów, dotyczące zdrowego trybu życia i sposobów walki z chorobą. Można się z niej dowiedzieć między innymi: które pokarmy sprzyjają nasileniu się procesów nowotworowych-jak wyeliminować czynniki ryzyka powstawania i rozwoju nowotworu-jak pewne składniki odżywcze mogą wzmocnić procesy obronne organizmu-jak skomponować dietę antyrakową-że można poprawić jakość życia i wzmocnić układ odpornościowy