Sweet Victory

Cykl: Walka o miłość (tom 4)
Wydawnictwo: Entangled: Brazen
angielski
ew_cia

Confident but distrustful Sophie Caldwell needs help if she’s going to save her family business. Her grandma left one rule for Sophie to maintain ownership from her uncle before she’s thirty: get married. But how does she get her uncle off her ass when she’s only twenty-seven and hasn’t had a boyfriend in years? Lean, cut, British-born MMA fighter Xander James has never lost a fight, and he’s...

Lean, cut, British-born MMA fighter Xander James has never lost a fight, and he’s not about to start now. On the brink of a comeback to be a UFC champion, his landlord wants to take away his last chance by shutting down his gym. No. Hell no. Fortunately, his landlord’s niece has a problem of her own. Time for a proposal she can’t refuse.

źródło opisu: http://ginalmaxwell.com/

źródło okładki: http://ginalmaxwell.com/