Okładka książki Samoleczenie metodą BSM

Aries
zdrowie, medycyna
typ
papier
3,92 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Metoda BSM jest sposobem samoleczenia i leczenia przez przywracanie równowagi wewnętrznej organizmu, zachwianej w wyniku chorób i urazów. Pozwala uchronić dzieci przed zażywaniem antybiotyków, może leczyć infekcje górnych drógoddechowych. Niezastąpiona przy wszelkiego rodzaju bólach i dolegliwościach. Stosowana przez miliony ludzi metoda ta cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie.Zagadnienia omówione w filmie: Informacje ogólne Padaczka, Reumatyzm, Astma Serce, Choroby krążenia, Ciśnienie Nowotwory S.M. Stwardnienie Rozsiane Oczy, Zaćma, Ostrość wzroku Bóle głowy Kaszel Odwapnienie, Sinice, Zapaści, Dieta bezglutenowa Rana po porażeniu prądem Gorączka Poparzenie, Pogryzienie przez psa, Parodontoza, Profilaktyka Miażdżyca żył nóg (uniknięcie amputacji) Nerwica, Zatoki Choroby nieznane Leczenie zwierząt Stany zapalne skóry Marskość wątroby, Cukrzyca Przyszłość i historia Układanie dłoni w poszczególnych pozycjach

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
mareeek | 2012-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2012

hmmm ciekawe czy naprawde tak jest jak tu piszo?

Paweł | 2014-05-25

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku