Okładka książki Samoleczenie metodą BSM

Aries
zdrowie, medycyna
typ
papier
3,92 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Metoda BSM jest sposobem samoleczenia i leczenia przez przywracanie równowagi wewnętrznej organizmu, zachwianej w wyniku chorób i urazów. Pozwala uchronić dzieci przed zażywaniem antybiotyków, może leczyć infekcje górnych drógoddechowych. Niezastąpiona przy wszelkiego rodzaju bólach i dolegliwościach. Stosowana przez miliony ludzi metoda ta cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie.Zagadnienia omówione w filmie: Informacje ogólne Padaczka, Reumatyzm, Astma Serce, Choroby krążenia, Ciśnienie Nowotwory S.M. Stwardnienie Rozsiane Oczy, Zaćma, Ostrość wzroku Bóle głowy Kaszel Odwapnienie, Sinice, Zapaści, Dieta bezglutenowa Rana po porażeniu prądem Gorączka Poparzenie, Pogryzienie przez psa, Parodontoza, Profilaktyka Miażdżyca żył nóg (uniknięcie amputacji) Nerwica, Zatoki Choroby nieznane Leczenie zwierząt Stany zapalne skóry Marskość wątroby, Cukrzyca Przyszłość i historia Układanie dłoni w poszczególnych pozycjach

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
mareeek | 2012-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2012

hmmm ciekawe czy naprawde tak jest jak tu piszo?

Paweł | 2014-05-25
Na półkach: Przeczytane, Gniot