Okładka książki Samoleczenie metodą BSM

Aries
zdrowie, medycyna
typ
papier
3,92 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Metoda BSM jest sposobem samoleczenia i leczenia przez przywracanie równowagi wewnętrznej organizmu, zachwianej w wyniku chorób i urazów. Pozwala uchronić dzieci przed zażywaniem antybiotyków, może leczyć infekcje górnych drógoddechowych. Niezastąpiona przy wszelkiego rodzaju bólach i dolegliwościach. Stosowana przez miliony ludzi metoda ta cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie.Zagadnienia omówione w filmie: Informacje ogólne Padaczka, Reumatyzm, Astma Serce, Choroby krążenia, Ciśnienie Nowotwory S.M. Stwardnienie Rozsiane Oczy, Zaćma, Ostrość wzroku Bóle głowy Kaszel Odwapnienie, Sinice, Zapaści, Dieta bezglutenowa Rana po porażeniu prądem Gorączka Poparzenie, Pogryzienie przez psa, Parodontoza, Profilaktyka Miażdżyca żył nóg (uniknięcie amputacji) Nerwica, Zatoki Choroby nieznane Leczenie zwierząt Stany zapalne skóry Marskość wątroby, Cukrzyca Przyszłość i historia Układanie dłoni w poszczególnych pozycjach

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
mareeek | 2012-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2012

hmmm ciekawe czy naprawde tak jest jak tu piszo?

Paweł | 2014-05-25

Kalendarium literackie
  • Carlo Collodi
    188. rocznica
    urodzin
    - I co dalej? - spytał Pinokio.
    - Nic - westchnął Gepetto z rezygnacją. - Jesteśmy zgubieni..
    - Zgubieni? Dlaczego zgubieni? - zaprotestował Pinokio. - Daj mi, tato, rękę i uważaj, żebyś się nie poślizgnął.
    - Dokąd mnie teraz prowadzisz?
    - Spróbujemy raz jeszcze. Chodź i nic się nie bój.
  • Dale Carnegie
    126. rocznica
  • Michele Fitoussi
    60. rocznica
    urodzin
    Nienawiść zżera, paraliżuje i przeszkadza żyć
  • Frances Hodgson Burnett
    165. rocznica
    urodzin
    To takie smutne, gdy książka się kończy
  • Laurence Sterne
    301. rocznica
    urodzin
    Miłość jest niczym bez sentymentu. A sentyment jest jeszcze mniej wart bez miłości.
  • Bartosz Łapiński
    40. rocznica
    urodzin
    ... słowo "kurwa" jest w naszym kraju rodzajem mantry. Indyjscy mnisi całymi dniami powtarzają różne mantry, na przykład OMM... OMM... albo TAU... TAU... czy coś w tym rodzaju. Natomiast u nas prawie cały naród nieświadomie stosuje jako mantrę wyżej wspomniane słowo. Jego układ liter, a zwłaszcza mo... pokaż więcej
  • Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
    123. rocznica
    urodzin
    Nie widziałam Cię już od miesiąca.
    I nic. Jestem może bledsza,
    trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
    Lecz widać można żyć bez powietrza.
  • Arundhati Roy
    53. rocznica
    urodzin
    Kiedy kogoś zranisz, zaczyna cię mniej kochać. Taki skutek mają nieostrożne słowa. Ludzie zaczynają cię mniej kochać.
  • Karol Bunsch
    27. rocznica
    śmierci
    Ja walczę z takim bogiem, którego względy kupić, a usługi wynająć można!
  • Ferdynand Goetel
    54. rocznica
    śmierci
    ...górale, ludność podtatrzańska. Ci, są takim samym fenomenem etnicznym, jak Tatry przyrodzonym. Nieodgadłe zmieszanie typów etnicznych, jakie się tu kiedyś dokonało, wyodrębniło ich nie tylko z reszty polskiego ludu, ale chyba i z ludów Europy. Wywodzono rodowód ich od Rzymian, nordyków, czerwonos... pokaż więcej
  • Arthur Hailey
    10. rocznica