Poczucie własnej wartości

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Learning to love yourself
Psychologia
joly_fh

Najnowsze wydanie światowego bestsellera! W rozszerzonej i uzupełnionej wersji doskonałego poradnika uznana amerykańska terapeutka wyjaśnia, jak na każdym etapie życia możemy zbudować poczucie własnej wartości. Tłumaczy, jak pozbyć się toksycznych myśli, które podkopują naszą wiarę w siebie, jak wybrać nowe, zdrowsze perspektywy, jak znaleźć wspierających przyjaciół i codziennie czuć się...

Najnowsze wydanie światowego bestsellera!

W rozszerzonej i uzupełnionej wersji doskonałego poradnika uznana amerykańska terapeutka wyjaśnia, jak na każdym etapie życia możemy zbudować poczucie własnej wartości. Tłumaczy, jak pozbyć się toksycznych myśli, które podkopują naszą wiarę w siebie, jak wybrać nowe, zdrowsze perspektywy, jak znaleźć wspierających przyjaciół i codziennie czuć się dobrze we własnej skórze.

Dzięki lekturze:
• poznasz skuteczne metody budowania poczucia własnej wartości;
• zrozumiesz siebie i swoje emocje;
• dowiesz się, jakie blokady uniemożliwiały ci pełne zadowolenie z siebie i swojego życia;
• nauczysz się decydować o sobie i swojej przyszłości;
• odnajdziesz drogę ku pełniejszemu, bardziej radosnemu i satysfakcjonującemu życiu.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2013

źródło okładki: www.gwp.pl

Niebieska | 2018-02-18
Przeczytana: 03 października 2018

fajna konkretna pozycja :)

schutte | 2016-04-28
Na półkach: Przeczytane, Książki 2016

POlecam wszystkim, którzy pasjonuja się psychologicznymi poradnikami. Również osoby, które mają niskie poczucie wartości mogą się wspomóc lekturą.

NovemberRain | 2016-04-13

Lanie wody. Zabrakło dogłębniejszego omówienia problemu, autorka skupiła się tylko na potrzebie umiejętnego nazywania i wyrażania swoich uczuć. Trzy gwiazdki za 2-3 ciekawe ćwiczenia znajdujące się w ostatnich rozdziałach.

potulna | 2016-02-04

Polecam każdemu. Książkę czyta się z łatwością. Przeczytamy w niej o toksycznych emocjach, które przyczyniają się do uzależnień. Cala lektura jest uzupełnioną o ciekawe cytaty.

Maciek | 2015-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2015

Polecam . Pouczająca i wciągająca :)