Gdy twój partner łże jak pies

Tłumaczenie: Agnieszka Cioch
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki, które Pomagają Żyć". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
When your lover is a liar
asia

Autorka przedstawia wnikliwe obserwacje związków, w których partnerzy ulegli nieprzepartej potrzebie kłamstwa. Nawet jeśli wzajemne oszustwo i zakłamanie trwa od lat. dobrze jest przerwać zaklęty krąg i wyjść wreszcie na drogę prawdy. Forward demaskuje zarówno mężczyzn, okłamujących kobiety, jak i kobiety, które im na to pozwalają, okłamując same siebie.

książek: 2023
Agata | 2011-06-29

To nie pierwsza ksiazka tej autorki w mojej karierze czytelniczej i wciaz swietna :-) Lekkie pioro autorki, ktorym w bardzo przystepny i humorystyczny sposob przedstawia mozliwosci rozwiazania spraw nienajlatwiejszych w naszym zyciu. Polecam wszystkim na zakrecie jak i na prostej drodze zycia.

Bluesaltyangel | 2011-01-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Wiedza daje sile.
Genialne, bolesne a po przeczytaniu proste :)

susanjones | 2015-03-09
Przeczytana: 09 marca 2015

Susan Forward pomaga rozpoznać kłamstwo, zmierzyć się z kłamcą a ostatecznie żyć dalej z nim na własnych warunkach albo odejść, nie tracąc zaufania do siebie. Świetna psychologiczna pomoc z dawką humoru.

Beata | 2011-12-10
Przeczytana: 2006 rok

z ta książką pozbyłam się złudzeń..w pewnym etapie mojego życia bardzo mi pomogła

Monika | 2016-08-30
Na półkach: Przeczytane, Psychologia