Ciąża, jak skutecznie walczyć z niepłodnością

Wydawnictwo: Muza
8373193545
zdrowie, medycyna

Jeśli planujesz dziecko i próbujesz zajść w ciążę, ta książka jest idealnym przewodnikiem dla Ciebie i Twojego partnera. Znajdziesz w niej: omówienie zagadnień natury medycznej i emocjonalnej, związanych z płodnością i poczęciem, opis problemów z zajściem w ciążę, porady zwiększające prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i wydania na świat zdrowego dziecka zarówno przez młode, jak i nieco starsze kobiety.

violin12 | 2011-02-17
Attilio | 2015-12-03