Masaż uśmierzający ból. Krok po kroku

Tłumaczenie: Stefan Kruś
Wydawnictwo: Delta W-Z
Step by step massage for pain relief
masaż, ból
zdrowie, medycyna

Książka daje czytelnikowi możliwość walki z każdym bólem: od bólu zęba do bólu miesiączkowego, od wywołanego sztywnością szyi do towarzyszącego wrzodowi trawiennemu. Omawia przyczyny dolegliwości, a nie jedynie ich objawy, ukazuje techniki masażu samodzielnego i sposoby masowania innych osób. Przedstawia zasady chińskiej medycyny zapewniające całkowicie bezpieczne łagodzenie bólu, bez użycia leków. Napisana w przystępny sposób, wiarygodna, uzupełniona szczegółowymi informacjami.

anettaja | 2014-06-15
Ewela | 2013-07-16