Reiki. Techniki, których potrzebujesz

Tłumaczenie: Elżbieta Cieślik
Wydawnictwo: JK
Reiki. Die schonsten Techniken
zdrowie, medycyna

Autorzy zebrali techniki Reiki, które uznają za najefektywniejsze i najbardziej potrzebne w codziennym życiu, dokładnie objaśniając je od strony praktycznej oraz teoretycznej. Każdy może znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie, poszukać inspiracji do własnego rozwoju, a także poszerzyć swoją wiedzę o pracy z energiami i uzdrawianiu duchowym.

Iml | 2015-07-20
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 16 lipca 2015

Pobudza wewnętrzny rezonans, wzbogaca warsztat w narzędzia, których zadaniem jest uwrażliwienie na głos wewnętrzny, inspirowanie do refleksji nad sensem egzystencji oraz pogłębienie wiedzy ezoterycznej, a nawet uruchomienie potrzeby rozwoju duchowego.
Pozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych REIKIowiczów, po pierwszym, drugim i trzecim stopniu inicjacji, efektywnie korzystających z uniwersalnej energii życiowej. Każdy zainteresowany wyłuska z niej coś dla siebie w codziennej praktyce z energią.

CzaryMary | 2011-02-10

Miła książka, przedstawiająca ciekawe zastosowania Reiki (dla "użytkowników" różnych stopni), swoista książka kucharska. Dla mnie stanowiła inspirację by Reiki stosować po prostu do wszystkiego.

Dla osób świeżo upieczonych po pierwszym albo drugim stopniu nada się właśnie jako inspiracja.

Reikowisko | 2011-07-25

Bardzo dobra książka, choć definitywnie przeznaczona dla bardziej zaawansowanych praktyków Reiki. Nie dowiesz się z niej podstaw tego systemu, za to dowiesz się, jak można wykorzystywać tę wspaniałą energię i metodę, by ulepszać swoje życie każdego dnia.

Kalista | 2015-10-13

To pozycja dla praktyków reiki, którzy mają już podstawy teoretyczne , to bardziej taki zeszyt ćwiczeń do wypraktykowania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

biankas | 2016-08-12

Bardzo dobra i konkretna książka dla zaawansowanych praktyków REIKI.

DSG | 2015-04-17
vasco | 2015-03-01