Reiki. Techniki, których potrzebujesz

Okładka książki Reiki. Techniki, których potrzebujesz Walter Lubeck, Frank 'Arjava' Petter
Okładka książki Reiki. Techniki, których potrzebujesz
Walter LubeckFrank 'Arjava' Petter Wydawnictwo: JK zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Reiki. Die schonsten Techniken
JK
2006-01-01
2006-01-01
Elżbieta Cieślik

Jeśli nie przeszedłeś inicjacji jakiegokolwiek stopnia reiki, to ta książka nie jest dla ciebie. Zbiór ćwiczeń i tyle.

Autor: Walter Lubeck & Frank Arjava Petter
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Książka uświadamia nas, że musimy znaleźć swoją własną drogę życia i nią kroczyć z miłością i pokorą. Nie które drogi prowadzą nas do zdrowia, harmonii naszego ciała, umysłu i ducha. Nasze życie to wielka energia, która płynie w nas od dnia urodzenia aż do śmierci. Energia ma wielki wpływ na nasze funkcjonowanie na tym świecie. Choroba powoduje, że szukamy lekarstwa u lekarzy, nie próbujemy sobie pomóc sami wstępnej fazie rozchorowania. Reiki to moment kiedy dochodzi do oczyszczenia energetycznego, wszystko dzieje się na poziomie wibracyjnym. Kiedy chcemy zastosować ją u siebie musimy spełnić kilka zasadniczych wymagań: musimy się odpowiednio przygotować, powinniśmy posiadać wrażliwość naszej duchowości i wiedzę, dopiero Reiki przyniesie u nas pozytywne efekty. Najczęściej uznawana jest za uzdrawianie, ponieważ przesyłamy energii w miejsce gdzie występuje choroba. Bardzo dobrze również będzie się sprawdzać w naszych codziennych sytuacjach, o czym możemy przeczytać w książce "Reiki kompletny kurs uzdrawiania".

Książka to nie poradnik, która chcę nas nauczyć zasad Reiki, jednakże uświadamia czytelnika stosowanie jej energii jest możliwa nie tylko do uzdrawiania. Dzieło jest podzielone na dwie części.

Pierwsza część zawiera 8 rozdziałów, w których możemy przeczytać teoretyczną wiedzę o Reiki. Możemy tutaj przeczytać co to jest w ogóle Reiki, jakie są jej idee i korzyści, które niesie z stosowania jej, mity które powstały na jej temat autor próbuje obalać. Dzięki tej książce możemy poznać trzy etapy drogi duchowej, które stają się wtajemniczeniami w Reiki, dowiadujemy się na czym to wszystko polega i w jaki właściwy sposób przygotować się. Dowiadujemy się z tej publikacji w jaki sposób można leczyć się z wykorzystaniem Reiki, poznajemy metody pracy z nimi.

Autor: Walter Lubeck & Frank Arjava Petter
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Jeśli interesuje was tematyka to warto przeczytać.

Jeśli interesuje was tematyka to warto przeczytać.

Bardzo dobra i konkretna książka dla zaawansowanych praktyków REIKI.

Bardzo dobra i konkretna książka dla zaawansowanych praktyków REIKI.

To pozycja dla praktyków reiki, którzy mają już podstawy teoretyczne , to bardziej taki zeszyt ćwiczeń do wypraktykowania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pobudza wewnętrzny rezonans, wzbogaca warsztat w narzędzia, których zadaniem jest uwrażliwienie na głos wewnętrzny, inspirowanie do refleksji nad sensem egzystencji oraz pogłębienie wiedzy ezoterycznej, a nawet uruchomienie potrzeby rozwoju duchowego.
Pozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych REIKIowiczów, po pierwszym, drugim i trzecim stopniu inicjacji, efektywnie korzystających z uniwersalnej energii życiowej. Każdy zainteresowany wyłuska z niej coś dla siebie w codziennej praktyce z energią.

Bardzo dobra książka, choć definitywnie przeznaczona dla bardziej zaawansowanych praktyków Reiki. Nie dowiesz się z niej podstaw tego systemu, za to dowiesz się, jak można wykorzystywać tę wspaniałą energię i metodę, by ulepszać swoje życie każdego dnia.

Miła książka, przedstawiająca ciekawe zastosowania Reiki (dla "użytkowników" różnych stopni),swoista książka kucharska. Dla mnie stanowiła inspirację by Reiki stosować po prostu do wszystkiego.

Dla osób świeżo upieczonych po pierwszym albo drugim stopniu nada się właśnie jako inspiracja.

• E-papier ... brzydal
  • Boox na booki - czyli mam czytnik :)
  • PSYCHOLOGIA
  • 2015