Podręcznik badania aury

Wydawnictwo: JK

Walter Lubeck uczy w tej książce , w jaki sposób można rozbudzić nadzmysłowe siły, kiedy można ich używać i w jakim celu je stosować. Odczytywanie aury może służyć jako środek diagnostyczny w rozpoznawaniu chorób i to na długo zanim się pojawią w zewnętrznej formie bólu czy złego samopoczucia.

Bardzo ciekawa, lecz raczej praktyczna niżeli teoretyczna. Dla osób pragnących raczej rozwijać zdolności pod względem pomocy innym i lecznictwa niekonwencjonalnego. Czyta się dobrze i szybko, ale lepiej mieć wcześniej styczność z podobnym tematem (lub w tym samym czasie posiłkować się literaturą z zakresu medycyny i energetyki chińskiej), ponieważ nie do końca jest to książka na poziomie podstawowym.
Nie mniej polecam, jest kilka ciekawostek związanych z życiem codziennym.

Bjjkot | 2012-12-26
rugwa | 2012-09-20