Naturalne kuracje wzmacniające organizm

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
zdrowie, medycyna

Kaszel, katar, ból gardła, osłabienie, stan podgorączkowy to tylko niektóre z typowych objawów przeziębienia i grypy. Żeby nie dopuścić do ich rozwoju, zastosujmy proste, ale bardzo skuteczne receptury zawarte w niniejszej książce. Wszystkie oparte na naturalnych składnikach o sprawdzonym działaniu, Wiele z nich znamy z dzieciństwa, kiedy to nasze babcie lub mamy przygotowywały je dla podratowania naszego zdrowia.

Paulina Mak | 2015-10-04
Marta | 2015-03-29