Cud związków miłości

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
Loving relationships II
poradniki
slezany

W twoim związku obowiązują te same zasady, które dotyczą twego ciała: jeśli źle traktujesz ciało, nie dając mu tego, czego potrzebuje, ciało w końcu zachoruje. Jeśli natomiast okazujesz mu troskę, na jaką zasługuje, na pewno zbierzesz obfite plony. Musimy pomagać sobie w rozwijaniu miłości i dobroci. Związek jest świętym zadaniem – jego podstawą nie powinno być li tylko fizyczne, intelektualne bądź emocjonalne przyciąganie. Taki związek musi się opierać na zaangażowaniu w wydobycie tego, co najwyższe i najlepsze w drugiej istocie.

źródło opisu: merlin.pl

slezany | 2017-02-12