Objawy chorobowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Jak interpretować dolegliwości, które odczuwamy? Kiedy natychmiast udać się do lekarza, a kiedy po prostu zmodyfikować tryb życia? Czy nieprzyjemne kłucie w okolicy serca zawsze jest powodem do niepokoju?Oto poradnik niezbędny w każdym domu! Zawarta w nim kompleksowa wiedza medyczna pozwoli zapobiec panice, gdy ktoś z najbliższego otoczenia zacznie narzekać na samopoczucie. Wśród ponad setki omówionych tu problemów znalazły się między innymi choroby związane z gorączką, zawroty głowy, wypadanie włosów, wykwity skórne, bóle gardła, pleców i stawów. Autorka nie zapomniała też o zdrowiu psychicznym ? pomaga Czytelnikowi właściwie odnieść się do takich zaburzeń, jak bezsenność, przygnębienie, nadpobudliwość czy agresja. Hasła dotyczące niebezpiecznych symptomów opatrzyła jasnym komunikatem :Idź do lekarza!, a w przypadku objawów poddających się leczeniu w domu zasugerowała skuteczne sposoby reakcji.

Emilia Pruszko | 2014-04-19

Na 156str opisano ok 99 różnych dolegliwości, informacje są bardzo skromne, brak fotografii,

Na półkach