Neuropatie uciskowe nerwów kończyny górnej

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039993
zdrowie, medycyna

Jest to pierwsza w Polsce publikacja, w której możliwie wszechstronnie omówiono zagadnienia neuropatii uciskowych nerwów kończyny górnej, m.in. nerw pośrodkowy, łokciowy, promieniowy oraz zespół podwójnego ucisku. Autor opierając się na własnym doświadczeniu oraz bogatym piśmiennictwie, podaje niezbędne informacje do postawienia właściwej diagnozy i postępowania zarówno nieoperacyjnego, jak i operacyjnego. Liczne ryciny i tabele ułatwiają zrozumienie omawianych problemów. Książka będzie szczególnie przydatna dla ortopedów i chirurgów, mogą z niej także korzystać interniści, fizjoterapeuci oraz studenci wydziałów lekarskich uczelni medycznych.

malka | 2012-12-27