Jak mieć zgrabną sylwetkę?

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
poradnik, zdrowie, fitness, sport, żywienie
poradniki
Dagmara

Książka dla każdego, kto chce zdrowo się odżywiać, unikać szkodliwej żywności i cieszyć się zgrabną sylwetką. Zamiast liczyć kalorie i starać się zmieścić w odpowiednim przedziale BMI - autorka książki pokazuje, że wystarczy zmienić przyzwyczajenia żywieniowe i dostarczać organizmowi wartościowych składników, a wtedy waga dojdzie do optymalnego poziomu. Autorka w prosty sposób przedstawia, co...

Zamiast liczyć kalorie i starać się zmieścić w odpowiednim przedziale BMI - autorka książki pokazuje, że wystarczy zmienić przyzwyczajenia żywieniowe i dostarczać organizmowi wartościowych składników, a wtedy waga dojdzie do optymalnego poziomu. Autorka w prosty sposób przedstawia, co jeść, aby schudnąć i utrzymać linię, czego unikać w swoim menu, jak skutecznie ćwiczyć i jak zastąpić cukier zdrowymi zamiennikami.
Odchudzanie potrafi być prawdziwym koszmarem- w dodatku rzadko kiedy działa, a zatem jeśli chcesz być szczęśliwa i zdrowa ciesz się nowym stylem życia, nowymi produktami, zapachami, smakami, po prostu ciesz się jedzeniem, życiem i zapomnij raz na zawsze o odchudzaniu - radzi autorka.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/poradniki/jak-miec-zgrabna-sylwetke.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/poradniki/jak-miec-zgrabna-sylwetke.html

marrita | 2017-09-29
Edyta | 2017-02-04