Dieta dobrych kalorii

Wydawnictwo: W.A.B.
zdrowie, medycyna

Czy można stracić zbędne kilogramy i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej bez drakońskich diet i wyczerpujących ćwiczeń fizycznycha Dr Lipetz twierdzi, że tak, ponieważ nadwaga wynika nie z wartości kalorycznej spożywanych potraw, ale ich indeksu glikemicznego. Innymi słowy, przestrzeganie diety nie przyniesie pożądanego rezultatu, jeżeli nie będzie ona oparta na produktach zawierających tak zwane dobre kalorie, niepowodujących syndromu odpowiedzi głodowej.

agula261 | 2016-02-03
Na półkach: 2016, Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 05 stycznia 2016

Sięgając po nią na półce w bibliotece spodziewałam się czegoś innego. Dr Philip obala mity na temat różnych diet, np twierdzi, że liczenie kalorii jest zbędne. Mnie ta książka po pierwsze nie wciągnęła, a po drugie niezbyt wierzę w cudowne działanie tej diety. Ale cóż, może innych przekonała i pomogła.

Rutinoscorbin | 2016-01-22
CicheBaBum | 2016-01-20